קבלו הצעת הובלה בשניה הובלות דירה, הובלות בכל חלקי הארץ!

אספקת שירותי אריזה וגם שירותי פירוק והרכבה מחדש של רהיטים ושל ציוד משוכלל וסחורות מכל סוג ובכל סדר גודל: גדי בן 35 מאזור המרכז היה זקוק לשירותי אריזה של כלל התכולה הפרטית שלו ושל המשפחה שלו כיוון שהם בדיוק היו צריכים לעבור מתל אביב לרמת גן והיו זקוקים לשירותי הובלה ברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית- כולל שירותי אריזה של כלל הרכוש ושל כלל הציוד אשר היו בבעלותו ובבעלות המשפחה שלו- הוא היה זקוק לאנשי מקצוע מעולים ומקצועיים ביותר עבור הביצוע של מלאכת האריזה כיוון שהוא וגם אשתו היו אנשים עסוקים ביותר אשר היו עסוקים ביותר בעבודה במהלך כל שעות היום ובמהלך סוף השבוע הם רצו קצת לנוח ולא לעבוד מסביב לשעון.

הובלות קטנות בבני ברק

לפיכך, הם העדיפו לפנות לחברת הובלות ואריזה מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של רהיטים ושל ציוד משוכלל מכל סוג אחר.

לכן הם החליטו לפנות אלינו- גדי רושם לנו:" אני ממש מודה לכם. אתם בהחלט עשיתם עבודה מצוינת, עשיתם ממש עבודה מקצועית וגם נציג מקצועי ביותר הגיע אלינו עד הבית בכדי לבחון לעומק את כלל תנאי ההובלה וגם לראות אילו שירותים אחרים הינם הכרחיים מבחינתנו ועל כך אני מודה לכם.

הובלות דירה בעפולה

כמו כן, אתם לא גביתם מאתנו בכלל כסף על אספקת שירותי ייעוץ והכוונה לאורך כל הדרך וגם לא גביתם כסף על אספקת כלל חומרי האריזה ההכרחיים כולל כ10 ארגזים שונים בגדלים שונים וגם אני חייב לציין כי הענקתם לנו מחיר הוגן ביותר עבור שירות האריזה אשר סיפקתם לנו בצורה מיומנת ביותר והצעת המחיר הייתה מעוגנת בתוך עותק שקיבלנו מההסכם אתכם.

אתם גם בדקתם אם אנחנו זקוקים לשירותי פירוק והרכבה מחדש של רהיטים שונים ושל ציוד אחר כולל ציוד ספורטיבי וציוד לטיולים אשר הינו ברשותנו. אנחנו ממש מודים לכם על כך ואני רוצה לציין כי הייתם מאוד הוגנים אתנו ואני בהחלט לא אהסס לפנות אליכם בעתיד.

הובלות דירה בחדרה

אני גם עובד במשרד מוביל בתחום השיווק והפרסום ואם נצטרך להעתיק את מיקום המשרד למקום חדש אז אני בהחלט לא אהסס לפנות אליכם. המון תודה ובהחלט אני חושב כי נהיה בקשר גם בעתיד הקרוב".
http://www.hovala.co.il
קבלו הצעת הובלה בשניה
הובלות דירה, הובלות בכל חלקי הארץ!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *